دکوراسیون منزل از 0 تا 100 + چک‌لیست هزینه‌ها

به عنوان یک فرد با تجربه در حوزه دکوراسیون‌داخلی، می‌توانم بگویم که انتخاب درست رنگ‌ها، مبلمان، پارچه‌ها و لوازم تزئینی می‌تواند به شما کمک کند تا فضایی زیبا و شیک برای خودتان ایجاد کنید. از رنگ‌های طبیعی و آرامش بخش برای دیوارها و مبلمان استفاده کنید و با انتخاب پارچه‌ها و تزئینات رنگارنگ به زندگیتان روح ببخشید.

 
لوگو باوند تیم

مطالعه: 22 دقیقه

10 نظر

821 بازدید

42 نمونه‌کار

در این مطلب به صورت تصویر و متن به شما توضیح خواهیم داد که:دکوراسیون خانه شامل چه مراحلیست؟ ، در طراحی دکوراسین بهتر است از چه سبکی  استفاده کنیم؟، قیمت گذاری به چه صورت انجام میشود؟ ، متریال‌های مورد استفاده چه چیزهایی هستند؟ ، و خیلی چیزهای دیگر …

طراحی دکوراسیون داخلی باوند دکور

باوند تیم، جایی که زیبایی و ذوق به دنیای شما خوش آمدید می‌گویند. ما با افتخار با تیم متخصص و خلاق خود، خدمات طراحی دکوراسیون داخلی ارائه می‌دهیم. از طراحی مدرن و شیک تا استایل‌های کلاسیک و سنتی، ما در باوند دکور در هر سبکی که شما بخواهید، همراه شما هستیم تا فضایی زیبا، دلنشین و منحصر به فرد برایتان ایجاد کنیم. با انتخاب ما، به دنیایی از رنگ‌ها، نورها و طرح‌های زیبا خوش آمدید.

 

دکوراسیون خانه از ابتدا تا انتها

🌟 آیا به دنبال یک تغییر جذاب و نوین در دکوراسیون خانه خود هستید؟ باوند دکور با افتخار با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه طراحی‌دکوراسیون، آماده ارائه خدمات منزل از ابتدا تا انتها می باشد. ما با در نظر گرفتن سلیقه شما، با بهره‌گیری از متریال های مدرن و الهام گرفتن از طرح‌های برتر جهانی، به شما کمک می کنیم تا خانه‌ای رویایی و منطبق با سلیقه شما داشته باشید.

انتظارات خود را با ما عملی کنید.🔨🏡

 

باوندتیم همراه شماست💙

تصویر طراحی 0-100 خانه
خانه طراحی شده توسط باوند تیم و دکوراسیون کامل از ابتدا تا اننها

چرا دکوراسیون داخلی دارای اهمیت است؟

چندان تفاوتی ندارد که در یک خانۀ بزرگ زندگی می‌کنید یا کوچک. به هر صورت، دکوراسیون داخلی می‌تواند همان عضو گمشدۀ منزل شما باشد. البته، نه هر دکوراسیونی! یک دکوراسیون داخلی اصولی و خوب، کمک می‌کند از فضای خود بهترین استفاده را داشته باشید و فضایی زیبا و آرامش بخش برای زندگی خلق کنید.

سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی

چند خانه که هرکدامشان از دکوراسیون داخلی اصولی برخوردارند، به خاطر بیاورید. احتمالا هرکدامشان رنگ و بوی متفاوتی دارند. از نوع مبلمان گرفته تا چیدمان، رنگ و حال و هوای فضا. این همان چیزی است که به عنوان سبک شناخته می‌شود. چند سبک محبوب طراحی داخلی عبارتند از: کلاسیک، مدرن، سنتی، بوهو و… شما می‌توانید بسته به علایق خود، هرکدام را که با روحیات شما انطباق بیشتری دارد انتخاب کنید.

👷‍♀️👷

 

 

سبک‌های دیزاین داخلی
سبک مینیمال از طراحی و دیزاین و دکوراسیون داخلی انجام شده توسط تیم باوند

روانشناسی رنگ در دکوراسیون

روانشناسی رنگ‌ها در دکور
تاثیر رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی
روانشناسی رنگ‌ها و تاثیر آن برروی انسان

و اما رنگ‌ها! این رنگ‌ها هستند که بخش عظیمی از یک دکوراسیون داخلی در بر می‌گیرند. اما نمی‌توان بی‌محابا از رنگ‌های مختلف در هر مکانی استفاده کرد. باید تاثیرات متفاوت رنگ‌ها روی ذهن انسان را بشناسیم تا بتوانیم به بهترین نحو از آن‌ها بهره ببریم.
رنگ‌ها می‌توانند بر احساس هر فضایی تأثیر بگذارند – از آرام و راحت گرفته تا دراماتیک و سرزنده. آن‌ها همچنین می‌توانند بر اندازۀ درک شده از یک اتاق تأثیر بگذارند و آن را بر اساس رنگ استفاده شده، بزرگتر یا دنج تر نشان دهند.

نورپردازی در دکوراسیون

می‌خواهید به عنصر خاصی در فضا تاکید کنید؟ می‌خواهید بیننده را در مسیر خاصی هدایت کنید؟ یا شاید هم می‌خواهید نور فضا را برای کارکردهای مختلف تنظیم کنید. این همان کاری است نورپردازی برای شما انجام می‌دهد.
با ترکیب استراتژیک انواع مختلف نورپردازی، مانند نورهای محیطی، کاری و تزئینی، می‌توانید فضاهایی پویا و جذاب ایجاد کنید که نه تنها از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر به نظر می‌رسند، بلکه اهداف عملکردی نور را در نظر گرفته و ایجاد حال و هوای مورد نظر انجام می‌دهند.

نورپردازی شلف
نورپردازی ردیف‌ها و تندیس‌ها
نورپردازی طبیعی
نورپردازی طبیعی و گرفتن بیشتر نور خانه از آسمان روز و شب
نورپردازی سقفی
نورپردازی سقفی با استفاده از ال ای دی و لامپ‌های کم مصرف

انتخاب مبلمان مناسب

وقتی که سبک دکوراسیون داخلی خود را انتخاب کردید، حالا نوبت به انتخاب مبلمان می‌رسد. باید از مبلمان متناسب با سبک انتخابی خود استفاده کنید تا بتوانید حال و هوای مد نظرتان را به خوبی ایجاد کنید و از ایجاد اغتشاش در فضا جلوگیری کنید.
علاوه بر سبک، باید نکاتی مانند راحتی، مبلمان متناسب با فضای خود و هماهنگی بین مبلمان مختلف را در نظر بگیرید. چرا؟ چون در خصوص مبلمان فقط بحث زیبایی مطرح نیست، راحتی و عملکردی بودن آن‌ها هم اهمیت بسیاری دارد.

چیدمان اصولی مبلمان

تا به حال شده است که برای عبور از یک فضا به فضای دیگر مجبور باشید از جلوی تلویزیون رد بشوید و صدای اعتراض دیگران بشنوید؟ این همان اتفاقی است که در پی یک چیدمان غیر اصولی ایجاد می‌شود.
هنگام چیدمان مبلمان در فضا، علاوه بر زیبایی، باید نکاتی مانند مسیرهای رفت و آمد را هم در نظر بگیرید. بهتر است مبلمان در فضا به چیده شوند که برای مسیرهای عبوری تداخلی ایجاد نکنند.

چیدمان اصولی مبلمان
مبلمان سفید به همراه شومینه برقی به سبک مدرن

نقش اکسسوری در دکوراسیون

نقش اکسسوری‌ها را در دکوراسیون داخلی می‌توان به چاشنی غذا تشبیه کرد. عناصری هستند که اگر نباشند، انگار فضای ما بی روح است و در مقابل اگر بیش از حد استفاده شوند، باعث نارضایتی و شلوغی فضا خواهند شد.
کاری که باید بکنید، در وهلۀ اول این است که اکسسوری‌های مختلف را بشناسید و بدانید هرکدام در چه فضایی بهترین کارکرد خودشان را دارند. با ترکیبی از انواع اکسسوری، می‌توانید یک فضای داخلی جذاب ایجاد کنید که شخصیت و سلیقۀ محشر شما را منعکس می کند.

نقش اکسسوری در دیزاین خانه
اکسسوری ها در طراحی دکوراسیون خانه

اصول فنگ شویی در دکوراسیون

اصول فنگشویی در دکور
نحوه فنگ شویی در منزل و گرفتن انرژی‌ مثبت از محیط
دکوراسیون فنگ شویی در خانه
نحوه دکوراسیون خانه با رعایت اصول فنگ شویی و قرار دادن تابلو و مجسمه

فنگ شویی یک فلسفه چینی است که روی هماهنگ کردن جریان انرژی در یک فضا برای بهبود تعادل و راحتی تمرکز دارد. طرفداران فنگ شویی معتقدند که با چیدمان صحیح اشیاء و استفاده از عناصر مختلف، می‌توان انرژی مثبت را در خانه به جریان انداخت و کیفیت زندگی را ارتقا داد.
با رعایت اصول فنگ شویی در دکوراسیون داخلی می‌توانید فضایی زیبا، آرامش‌بخش و پرانرژی برای خود و خانواده‌تان خلق کنید. البته، لازم به ذکر است که فنگ شویی یک علم پیچیده است و برای استفاده از آن به طور کامل، نیاز به مطالعه و آموزش تخصصی دارید.

دکوراسیون مینیمال

اگر شما هم طرفدار این جمله هستید که می‌گویند:« زیبایی در سادگی است.»، احتمالا دکوراسیون داخلی مینیمال برایتان جذاب باشد. دکوراسیون مینیمال سبکی مدرن و محبوب در طراحی داخلی است که بر سادگی، کاربردی بودن و زیبایی تمرکز دارد. در این سبک، از مبلمان و اکسسوری‌های غیرضروری و تزئینات شلوغ پرهیز می‌شود و فضای خانه بازتر و آرامش‌بخش‌تر به نظر می‌رسد.

طراحی مینیمال
سبک مینیمال دیزاین منزل

دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون منزل شامل دکوراسیون پذیرایی، دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی و … می‌شود که در ادامه به آنها میپردازیم.

دکوراسیون پذیرایی

می‌خواهید سالن پذیرایی‌تان در نظر مهمانان بزرگتر دیده شود؟ می‌خواهید مهمانانتان احساس راحتی داشته باشند؟ یا شاید هم به دنبال ایجاد یک احساس رسمی و مجلل بودن هستید؟ در هر صورت، می‌توانید به کمک دکوراسیون داخلی به چیزی که می‌خواهید برسید.
دکوراسیون پذیرایی شامل انتخاب رنگ، مبلمان، چیدمان، نورپردازی و اکسسوری‌های مناسب برای ایجاد فضایی زیبا، کاربردی و متناسب با سلیقه شما است. باید به خاطر داشته باشید که هر کدام از این موارد، می‌توانند در میزان راحتی و زیبایی پذیرایی تاثیر به سزایی داشته باشند و شخصیت متفاوتی را به آن ببخشند.

دکوراسیون اتاق پذیرایی
دکوراسیون پذیرای و هال در خانه با سبک خاص مینیمال و جذاب
دیزاین هال و اتاق پذیرایی
تصویر اتاق پذیرایی دکور شده توسط باوند تیم از شرکت باوند دکور

دکوراسیون اتاق خواب

شب‌ها خیلی دیر خوابتان می‌برد؟ یا در اتاق خوابتان احساس آرامش ندارید؟ شاید برایتان عجیب باشد اما ممکن است مشکل از دکوراسیون اتاق خوابتان باشد! دکوراسیون اصولی اتاق خواب، فضایی آرامش‌بخش و خصوصی را با انتخاب رنگ مناسب، مبلمان متناسب با ابعاد اتاق، چیدمان اصولی، نورپردازی دلنشین و اکسسوری‌های زیبا برای شما خلق می‌کند.
با رعایت این نکات و خلاقیت خود می‌توانید فضایی منحصر به فرد و ایده‌آل برای استراحت و آرامش خود بسازید.

دکوراسیون آشپزخانه

متاسفانه این روزها به آشپزخانه چندان توجهی نمی‌شود. در حالی که شاید چندین ساعت از روز خود را در آشپزخانه مشغول باشید. بی دلیل نیست که به آشپزخانه لقب «قلب خانه» را داده‌اند. فکر کنید که دکوراسیون آشپزخانه دائما احساس خستگی را به شما القا کند، این احساس در درازمدت تنش‌های زیادی ایجاد خواهد کرد!
رنگ مناسب، کابینت، کاشی، کفپوش، حتی لوازم برقی و اکسسوری‌ها همگی عناصر موثر یک آشپزخانه هستند که باید به دقت انتخاب و چیده شوند. پیشنهاد می‌کنیم اصلا از اهمیت دکوراسیون آشپزخانه غافل نشوید.

دکوراسیون آشپزخانه
طراحی آشپزخانه توسط باوند دکور

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

احتمالا آخرین جایی که برای دکوراسیون به آن فکر می‌کنید، حمام و دستشویی باشد. اما اگر می‌خواهید در مجموع برای منزلتان یک دکوراسیون خوب داشته باشید، از این فضا هم نباید بگذرید.
به این فکر کنید که دوست دارید حمام و سرویس بهداشتی چه حسی را به شما بدهند؟ احتمالا پاسختان تمیزی و نظافت است. انتخاب رنگ مناسب و مبلمان مناسب با ابعاد فضا، دقیقا می‌توانند شما را به سمت این هدف هدایت کنند.

دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه
تصویر شیر آب در توالت و سرویس بهداشتی

دکوراسیون اتاق کودک

روحیۀ لطیف و بازیگوش بچه‌ها کاملا با بزرگسالان متفاوت است. نباید به اتاق کودک مانند اتاق خودتان نگاه کنید. اتاق کودک بهتر است احساس آرامش داشته باشد و شاید هم باعث خیال پردازی و کنجکاوی او شود. این کاری است که رنگ‌ و مدل دکوراسیون اتاق کودک می‌تواند انجام دهد.
اما علاوه بر این، شاید مهم‌ترین نکته در اتاق کودک، امنیت باشد! اتاق کودک در وهلۀ اول باید کاملا امن باشد، مبلمان آن برای کودک آسیب زننده نباشد و به همه جهات آن فکر شده باشد. این جاست که باید دکوراسیون داخلی اتاق کودک را جدی بگیرید.

دکوراسیون اتاق کار

این جا جایی است که نباید احساس خستگی داشته باشید یا دچار تشویش ذهنی شوید. اتفاقا دکوراسیون داخلی اتاق کار باید طوری باشد که میزان بهره‌وری شما را بیشتر کند و انگیزه‌بخش باشد.
با انتخاب رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش، مبلمان ارگونومیک و متناسب با ابعاد اتاق، چیدمان اصولی برای تمرکز بیشتر، نورپردازی مناسب برای مطالعه و کار، و اکسسوری‌های کاربردی و خلاقانه می‌توانید فضایی ایده‌آل برای کار و فعالیت‌های ذهنی خود ایجاد کنید.

دکوراسیون اتاق کار
اتاق کار دیزاین و طراحی شده توسط تیم باوند دکور

استفاده از گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون

گیاهان آپارتمانی نه تنها زیبایی و طراوت را به خانه می‌بخشند، بلکه فواید بسیاری برای سلامتی انسان نیز دارند. تصفیه هوا، کاهش استرس و اضطراب، افزایش تمرکز و شادابی، و بهبود کیفیت خواب از جمله این فواید هستند.
همواره می‌توانید از گیاهان برای زندگی بخشیدن به فضاهای مختلف استفاده کنید. اما باید حواستان باشد که هر گیاهی مناسب فضای آپارتمانی نیست. بهتر است به سراغ گیاهانی بروید که بتوانند در فضای کم نور هم رشد کنند و سرحال باشند. وجود گیاهان پژمرده حس بسیار بدی به فضای خانه می‌بخشد.

گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون
ساخت یک باغچه و گیاهان در داخل یک خانه
گیاهان آپارتمانی کوچک
استفاده از گیاهان آپارتمانی کوچک در منزل

دکوراسیون منزل برای فصل‌های مختلف

می‌خواهید پا به پای فصل‌ها حرکت کنید و حال و هوای طبیعت را مهمان خانۀ خود کنید؟ دکوراسیون منزل در فصل‌های مختلف می‌تواند با تغییر جزئیاتی ساده، حال و هوای متفاوتی به خانه شما ببخشد و با روحیات و نیازهای هر فصل همخوانی داشته باشد.
برای این منظور، بهتر است با رنگ‌های متناسب با هر فصل آشنا باشید، جنس پارچه‌ها و نوع نور را در نظر بگیرید تا نهایتا به یک همخوانی و هماهنگی خوب در منزل خود دست پیدا کنید.

معرفی طراحان داخلی مشهور

از زمان به رسمیت شناخته شدن طراحی داخلی تا به حال، طراحان متفاوتی در این زمینه به شهرت رسیده‌اند، برخی از مشهورترین آن‌ها عبارتند از:
جوآنا گینز به خاطر طراحی‌های روستایی مدرن خود که در برنامه تلویزیونی محبوبش، Fixer Upper، به نمایش درآمد، شناخته شده است.
Nate Berkus به خاطر سبک التقاطی و استفاده از رنگ‌های جسورانه‌اش شناخته شده است. او چندین کتاب طراحی داخلی منتشر کرده است و مجری برنامه تلویزیونی خود، Nate & Jeremiah by Design، بوده است.
Kelly Wearstler به خاطر سبک پر زرق و برق و استفاده از مواد مجلل خود شناخته شده است. او هتل‌ها و رستوران‌های متعددی را طراحی کرده است و خط مبلمان و لوازم جانبی خود را دارد.
اما علاوه بر این‌ها، طراحان متفاوتی در این حیطه وجود دارند که هرکدام سبک خاص خودشان را پیش گرفته‌اند. اگر میان سبک‌ها مردد هستید، بررسی آثار طراحان شاخص این حیطه می‌تواند برای شما مفید واقع شود.

اشتباهات رایج در انتخاب رنگ

در انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی، اشتباهات رایجی وجود دارد که می‌تواند زیبایی و آرامش فضا را تحت شعاع قرار دهد. در اینجا به چند نمونه از این اشتباهات اشاره می‌کنیم:
انتخاب رنگ بدون در نظر گرفتن نورپردازی
انتخاب رنگ بدون در نظر گرفتن ابعاد فضا
انتخاب رنگ‌های نامناسب با سبک دکوراسیون
استفاده بیش از حد از رنگ
می‌بینید؟ مبحث رنگ به نظر ساده می‌آید اما در واقع نکات زیادی در رابطه با آن وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

 

اشتباهات رایج در چیدمان مبلمان

چیدمان نامناسب می‌تواند فضای خانه را آشفته و غیرعملکردی کند. اشتباهات رایج چیدمان مبلمان شامل انتخاب فرش نامناسب برای دکوراسیون، عدم استفاده از نور پردازی، انتخاب اندازه های بزرگ برای اتاق کوچک، تمام شدن اندازه های مبل به دیوار و چسبیدن به دیوار، و نیز انتخاب اندازه های نامناسب برای اندازه اتاق است.
اگر شما هم با جنین مسائلی درگیر هستید، این موارد را با توجه به اندازه و شکل اتاق و اندازه و شکل مبل امتحان کنید و به سراغ روش‌های دیگری از چیدمان مبلمان بروید.

اشتباهات رایج در انتخاب اکسسوری

اشتباهات رایج در انتخاب اکسسوری در دکوراسیون داخلی شامل عدم توجه به تناسب و هماهنگی جنس، رنگ و سبک اکسسوری‌ها، استفاده بیش از حد یا نادرست از اکسسوری‌ها، و عدم تطابق با فضای موجود می‌باشد.
برای جلوگیری از این اشتباهات، توجه به هماهنگی و تطابق میان اکسسوری‌ها، استفاده معقولانه و مناسب از آن‌ها، و تطابق با فضای دکوراسیون موجود ضروری است.

اشتباهات رایج در نورپردازی

نورپردازی می‌تواند همان چیزی باشد که در صورت اشتباه بودن می‌تواند تمام زحمات شما را برای بهبود دکوراسیون داخلی خانۀ خود به هدر دهد. پس باید به صورت ویژه به آن توجه داشته باشید.
باید حواستان باشد که نقاط تمرکز خانه کجا هستند، در چه مکان‌هایی نیاز به نور محیطی و در کدامشان نیاز به نور متمرکز دارید. حتی رنگ نور هم می‌تواند موثر باشد. پس بهتر است به تمام این موارد دقت داشته باشید.

اشتباهات رایج در دکوراسیون منزل کوچک

یک خانۀ کوچک هم می‌تواند به بهترین شکل خود دیده شود. اما امان از وقتی که آن را با یک خانۀ بزرگ یکی بدانید و میان این دو تفاوتی قائل نشوید. خانه‌های کوچک باید از رنگ‌های خاصی استفاده کنند، مبلمان کوچک و منعطفی داشته باشند و اکسسوری‌هایشان هم اصلا بیش از اندازه نباشد.
با رعایت این نکات و چند نکتۀ ساده دیگر، به راحتی می‌توانید حس خارق‌العاده‌ای را در خانۀ کوچک خود ایجاد کنید.

دیزاین خانه کوچک
طراحی داخلی خانه کوچک انجام شده توسط باوند تیم
طراحی داخلی خانه کوچک
طراحی آپارتمان خانه کوچک توسط باوند تیم از باوند دکور

انتخاب مصالح مناسب در دکوراسیون

مصالح از همان دست چیزهایی است که به اصطلاح نمی‌توان یک نسخه یکسان برای همه پیچید. بسته به ابعاد خانه، سبک مورد نظر، سلیقه شخصی شما و مبلمانی که دارید، باید مصالحی را انتخاب کنید که در تناسب با این موارد عمل کند.
برای انتخاب مصالح هم باید حوصله به خرج دهید، موارد مختلف را تا حد ممکن امتحان کنید تا نهایتا به یک گزینۀ قابل قبول برسید.

نقش کاغذ دیواری در دکوراسیون

کاغذدیواری 3 بعدی
ایجاد انواع دیوارها و کاغذ دیواری‌ها توسط باوند

کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی منزل نقش مهمی دارد. این کاغذها به عنوان یک عنصر حیاتی در دکوراسیون داخلی شناخته می‌شوند. آن‌ها می‌توانند فضای منزل شما را تغییر داده و جذابیت ببخشند. علاوه بر این از تنوع رنگ، الگو، و طرح‌ها برخوردار هستند که یک ویژگی مثبت آن‌ها به شمار می‌رود.
همچنین می‌توانید از کاغذ دیواری برای افزایش ابعاد یک اتاق، افزودن عمق و ایجاد حس فضای بزرگتر استفاده کرد. پس به کاغذ دیواری به چشم یک انتخاب اقتصادی نگاه کنید که به سرعت می‌تواند امکانات زیادی را پیش روی شما قرار دهد.

کناف و سقف کاذب در دکوراسیون

نورپردازی سقفی

اجرای کناف سقف و دیوار، همچنین سقف کاذب، به منظور زیباتر شدن فضا و جلوگیری از یکنواختی فضا انجام می‌شود. استفاده از پنل‌های پیش‌ساخته گچی برای اجرای دکوراسیون داخلی سقف کاذب کناف، امکان انعطاف پذیری بالا را فراهم می‌کند. سقف کاذب چوبی نیز یک گزینه است که با تزئین فضا، به چیدمان منزل جلا و زیبایی می‌بخشد. علاوه بر این، سقف کاذب چوبی فضای گرمی ایجاد می‌کند که می‌تواند مفید واقع شود.
در واقع، شما باید با توجه به فضای خود و خواسته‌هایی که دارید، بهترین گزینه را از میان این موارد برای سقف خود انتخاب کنید.

در نهایت

دکوراسیون داخلی، چیزی است که می‌تواند فضا و احساس آن را از این رو به آن رو کند. شما می‌توانید به کمک یک دکوراسیون اصولی، فضاهای کار و زندگی خود را با روحیات خود تطبیق بدهید، تنش‌های احتمالی را کاهش داده و در نهایت به یک تجربۀ لذت بخش دست پیدا کنید. 

امیدواریم که این راهنما به شما کمک کرده باشد و نتیجه‌ی مطلوب خود را به دست آورید.

دوستدار شما; مهیار❤️

به آخرین بلاگ های ما حتما سر بزنید

تعویض کابینت در بازسازی

تعویض کابینت در بازسازی خانه اگر کابینت‌هایتان قدیمی، فرسوده یا نامناسب با سلیقه‌تان شده‌اند، وقت آن رسیده که با تعویض...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *